fbpx

Állás: Kommunikációs menedzser

Dolgozz velünk kommunikációs menedzserként, és csatlakozz az egyik legnagyobb, lakhatással foglalkozó, nemzetközi civil szervezet csapatához! Jelentkezési határidő: 2022. november 20.

Kik vagyunk?
A Habitat for Humanity egy globális, lakhatással foglalkozó szervezet, amely több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik és jelenleg a világ 70 országában segíti a helyi közösségeket. Egy olyan világért dolgozunk, ahol mindenkinek adott a biztonságos, egészséges és megfizethető otthon. Magyarországon 1996 óta lakásépítéssel, felújításokban való segítségnyújtással, képzésekkel és a rendszerszintű változásokért dolgozó szakpolitikai munkával igyekszünk enyhíteni lakhatási válságon.

Mit nyújtunk?

  • Nemzetközi lakhatási szervezet munkájában részvétel,
  • A nonprofit szférában versenyképes fizetés,
  • Szakmai önállóság az általad vezetett kommunikációs területen,
  • Rugalmas munkaidő, heti 2-3 nap home office lehetőség,
  • Karrierépítési lehetőség: megjelenés a médiában és nyilvános eseményeken,
  • Összetartó, elkötelezett csapat.

Mi lesz a feladatod?
A szervezet külső kommunikációjának menedzselése, valamint a szervezeti programok külső kommunikációja, és az ehhez szükséges belső kapcsolattartás, amely tartalmazza:

  • Kommunikációs stratégia kialakítása és megvalósítása
  • PR és sajtószóvivői feladatok ellátása
  • Rendezvényszervezés
  • Tartalomgyártás közösségi média és szervezeti platformokra (Facebook, Instagram, LinkedIn, honlap, hírlevél)
  • A Habitat terepi és szakpolitikai tevékenységének kommunikációja
  • Adománygyűjtő kampányok megvalósításában való részvétel
  • Kapcsolattartás a régiós és a nemzetközi központtal

Mit várunk el?

  • Legalább 3 éves tapasztalat és az alábbi területeken:
    • Kommunikációs stratégiák kidolgozása és végrehajtása
    • Copywriting és kommunikációs anyagok szerkesztése (hírek, hírlevelek, szakmai állásfoglalások, social media posztok)
    • Sajtóesemények szervezése
    • Social media management és tartalomgyártás
    • Ügynökségek, alvállalkozók és más beszállítók munkájának felügyelésében és koordinálásában tapasztalat (projektmenedzsment)
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Szervezői készség, hatékony munkafolyamat-menedzsment
  • Kiváló beszélt és írott magyar és angol nyelvtudás
  • Precizitás, alaposság; proaktív szemlélet
  • Szociális témánk iránt érdeklődés

Előnyt jelent:

  • Költségvetés tervezésben és menedzselésben tapasztalat
  • Fotózásban, videózásban, illetve fotó- vagy videószerkesztésben szerzett tapasztalat
  • Grafikai- vagy kiadványszerkesztési ismeretek
  • Szociális területen vagy a civil szférában szerzett tapasztalat

A jelentkezés részletei:
Jelentkezésedet angol vagy magyar nyelvű CV és angol nyelvű motivációs levél formájában várjuk, az [email protected] címre. Kérjük, PDF vagy Word formátumban küldd jelentkezésed, a tárgy mezőben pedig jelöld, hogy: „Habitat – Kommunikációs menedzser”.

A jelentkezés határideje: 2022. november 20. (vasárnap) éjfél

Fontos: Kapacitásunk végessége miatt csak a további kiválasztási folyamatba kerülő jelölteket van lehetőségünk értesíteni. Köszönjük a megértést!

Várjuk a jelentkezésedet!

Kapcsolódó cikkek
Programkoordinátort keresünk

Csatlakozz hozzánk, és segítsd tudásoddal egy nemzetközi lakhatási szervezet magyar csapatának munkáját! A részmunkaidős TÁMASZ programkoordinátor fő feladata a felújítási programok szervezése, felügyelete, adminisztrációja és a...

HR munkatársat keresünk

Dolgozz Te is egy jó célért! Mi a Habitatnál azért dolgozunk, hogy minden ember méltó otthonban élhessen. De ehhez Rád is szükségünk van! Támogasd a munkánkat empatikus, kreatív és önálló HR-esként, hogy még hatékonyabb...

Pénzügyi és pályázati asszisztenst keresünk

Csatlakozz hozzánk, és segítsd tudásoddal egy nemzetközi lakhatási szervezet magyar csapatának munkáját! A pénzügyi és pályázati asszisztens feladata az adminisztrációs stáb munkájának napi szintű támogatása. Az ideális jelölt...