fbpx

Projektkoordinátort keresünk!

A Habitat for Humanity Magyarország most induló új projektjéhez projektkoordinátort keres.

A projekt a vidéki lakhatási szegénységben élők lakáskörülményeinek javítását célozza meg, támogatott építési, felújítási konstrukcióban. Országos lefedettség program, a munkavégzés helye változó.

A feladat:

Koordinátorunk feladata hozzásegíteni a családokat a sikeres pénzügyi pályázáshoz, miközben egy helyi civil szervezettel is kiépít kapcsolatot. A helyszínen a családdal és a projektben közreműködő építési vállalkozás részvételével közösen meghatározzák az elvégzendő felújítás részleteit. Az építési folyamat során támogatja a családot és dokumentálja az építkezés részleteit. A felújtás elvégeztével lezárja a projektet.

Mit várunk el?

  • saját gépjármű,
  • egyéni vállalkozói engedély (KATA),
  • jó műszaki és gyakorlati érzék,
  • lehetőleg épület felújítási, épületszerkezeti-, gyakorlati szerkezetépítő tapasztalat, ismeretek – nem feltétel a hivatalos végzettség,
  • magasszintű kommunikációs és empatikus képesség,
  • motiváltság az utazásra és emberekkel való találkozásra,
  • megoldásorientált, megvalósító attitűd,
  • jó konfliktuskezelő és gyakorlati megvalósító attitűd.

Előnyt jelent:

  • valamely építési szakterület hivatalos ismerete, alapfokú szerkezetépítő végzettség
  • projektekben való részvételi tapasztalat,
  • tapasztalat civil szervezeti szférában.

A megbízáshoz tartozó feladatok:

  • a beérkező támogatási igények elbírálása (látogatás a jelölt családnál, az épület felmérése – rajz, fénykép, építőanyag, állapot): a leghasznosabb munkák kiválasztása, ütemezés; vázlatos felújítási terv készítése a vállalkozó számára; a vállalkozó összekötése a családdal, kapcsolattartás
  • a munkavégzés helyén kapcsolat kiépítése egy helyi civil szervezettel, lehetőleg a helyi önkormányzattal is
  • a kivitelezési munkálatok követése, a helyi civil szervezettel közösen
  • a munkálatok minőségbiztosítása
  • záró dokumentáció összeállítása minden felújításról

A megbízás keretei:

  • A megbízás a tervek szerint heti 40 órás elfoglaltságot jelent
  • Ebben az esetben a tervezett díjazás, megbízási szerződés keretein belül bruttó 300.000.- Ft
  • A helyszíni kiszállások költségei elszámolhatók

Kik vagyunk?

A Habitat for Humanity egy globális, lakhatással foglalkozó szervezet, amely több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik és jelenleg a világ 70 országában segíti a helyi közösségeket. A Habitat jövőképe egy olyan világ, ahol mindenki számára elérhető a biztonságos, egészséges és megfizethető otthon. A Habitat for Humanity Magyarországnál 1996 óta 152 lakást építettünk, több mint 700 lakást újítottunk fel, valamint 1750 ember vett részt képzéseinken. Szakpolitikai munkánk során kutatásokkal, szakmai állásfoglalásokkal, javaslatokkal és kampányokkal igyekszünk enyhíteni lakhatási krízisen, valamint idén már nyolcadik alkalommal adjuk ki Éves jelentésünket a lakhatási szegénységről.

Hogyan jelentkezz?

Küldj egy önéletrajzot és egy motivációs levelet (mindkettőt magyar nyelven) az [email protected] címre! Kérjük, PDF vagy Word formátumban küldd a dokumentumokat, a tárgy mezőben pedig szerepeljen, hogy: „Habitat – Projektkoordinátor”!

Jelentkezési határidő: 2021. április 18. vasárnap éjfél.

Kapcsolódó cikkek