fbpx

Szociális munkás koordinátort keresünk

2019. szeptember 16.

A Habitat for Humanity Magyarország Alapítvány szociális munkás szakmai koordinátort keres az Újpesti Önkormányzattal közös városrehabilitációs (VEKOP 6.2.2) projekt megvalósításához. A projektben egy olyan szakembert keresünk az újpesti városrehabilitációs projektünk keretében (VEKOP-6.2.2) , aki versenyképes fizetés mellett, egy elhivatott, nemzetközi szervezet hazai csapatának tagjaként szeretne dolgozni.

Mi lesz a feladat?

Szociális városrehabilitációs programban (VEKOP 6.2.2-15) szociális munka és mentorálás végzése a helyi akcióterületen élő lakosság körében.
A projektben résztvevő háztartások egyéni fejlesztési terveinek elkészítésében való részvétel.
A projekt keretében költöző családok lakhatással kapcsolatos mobilitási tervének elkészítése (szociális, fenntarthatósági, megfizethetőségi szempontok alapján).
Szabadidős és közösségi programok szervezésében, lebonyolításában való részvétel.
Egyéni tanácsadások és csoportfoglalkozások vezetése.
Ügyfél-adatbázis adminisztrációja.
A szakmai koordinátor a terepi programokban való részvétel mellett felelős a Habitat alkalmazásában levő szociális munkások munkájának koordinálásért, illetve az együttműködő partnerekkel való kapcsolattartásért.

Mit várunk el?
A szociális munka, a hátrányos helyzetű emberek mentorálása, lakhatási helyzetének javítása iránti elkötelezettség.
Felsőfokú szociális szakirányú végzettség (a 15/1998. (IV.30.) NM Rendeletben foglaltak szerint).
Támogató szemlélet, elkötelezettség az ügyfelek helyzetének és a program minél magasabb szakmai színvonalon történő megvalósítása mellett.

Előnyt jelent:
Tapasztalat a szociális munka alábbi területein:
Szociális városrehabilitációs vagy telepfelszámolási projektek;
Közösségi, jelenlét típusú szociális munka,
Adósságkezelési, lakhatással kapcsolatos munka
Mentorálás

Mit ajánlunk?

Nemzetközi lakhatási szervezet helyi szakmai munkájában való részvétel.
2021.szeptember 15-ig határozott idejű munkaszerződés (elsősorban teljes munkaidős kollégákra számítunk, de részmunkaidős részvétel is lehetséges).
Rugalmas munkaidő.
Változatos munkakör.
Kiemelkedő, bruttó 350 000 és 370 000 forint közötti fizetés.
Munkavégzés helye:
Újpest Városkapu és környéke, illetve a szervezet VI. kerületi, belvárosi irodája

Hogyan jelentkezz?

Jelentkezésedet egy magyar nyelvű CV és motivációs levél formájában várjuk, az [email protected] címre. Kérjük, PDF vagy Word formátumban küldd jelentkezésed, a tárgy mezőben pedig jelöld, hogy: “Szociális munkás koordinátor”.
Várjuk jelentkezésed!

A jelentkezés határideje 2019.szeptember 27.

Kapcsolódó cikkek
Pályázati projektmenedzsert keresünk

Dolgozz velünk Te is energiaszegénységgel foglalkozó projektjeink menedzselésén, és csatlakozz az egyik legnagyobb, lakhatással foglalkozó, nemzetközi civil szervezet csapatához! Jelentkezési határidő: 2022. június 29. Kit...

Albérlet-támogatási program Ukrajnából menekülőknek

Az Utcáról Lakásba! Egyesület, a Habitat for Humanity Magyarország és A Város Mindenkié csoport olyan ingatlantulajdonosokat keresnek, akik közép- vagy hosszútávra kiadnák budapesti vagy Budapest környéki lakásukat, Ukrajnából menekülő családoknak.